Wat een schok en wat een verdriet!
Maandag en dinsdag had ze gewoon nog les gegeven, – tot volgende week juf!- Maar helaas zou dat niet meer gebeuren. Dinsdag isonverwacht in het ziekenhuis opgenomen en daar is zij op donderdagmorgen overleden.
De kinderen reageren heel verschillend. De een huilt enorm, de ander houdt het droog maar wordt in vlagen boos. En weer een ander laat het gelaten over zich heen komen.
De 17 kinderen van 4b, de groep waar juf Brigitte op maandag en dinsdag lesgaf zijn in ieder geval erg aangeslagen.
Vandaag 3 december was de uitvaart van deze lieve juf. De kinderen waren allemaal in het wit en hebben het fantastisch gedaan! Het was zeer ontroerend te zien dat zij in een kring om de kist afscheid namen met werkje een roos en een handkusmet de woorden -Dag lieve juf Brigitte!-
Juf Brigtte was onwijs lief, meelevend, gevoelig, bewonderend, stimulerend en ga zo maar door. Dit gaan we allemaal missen, maar de kinderen het meest!