Vandaag was het zo ver…om 7 uur stonden de wekkers weer vrolijk hun werk te doen en schoven de beentjes uit bed. Joran was goed te pas en zag het wel zitten. Gezellig met mama met de trein bus en tram naar het ziekenhuis. Papa? Die mocht lekker werken.
Om 8.30 vertrokken mama en Joran met de bus die flink te laat was. Niks aan het handje, want dat calculeer je in.
Op het station moesten toch nog twee ov-chip kaarten gekocht worden want in amsterdam is dat nog het enige dat gebruikt kan worden. Toen de chipkaarten in bezit waren reed alleen net de trein weg…… Dan maar lekker in het zonnetje wachten op de volgende. Heerlijk dat je dan de nukken van het openbaarvervoer ingepland hebt.
In de trein kwam vervolgens nog het nieuws dat de trein vertraging had….en ja je raad het al….dan mis je de tram…. Hoe Joran dan even in stemming om kan slaan is goed te zien op de volgende plaatjes.
Uiteindelijk kwamen Joran en Natasja om 10.40 aan in het ziekenhuis. Slechts 10 minuutjes later dan gepland. En het was al snel weer als vanouds gezellig. De driewieler met zwaailicht was binnen 5 minuten weer in Joran’s bezit en hij reed weer lekker de gangen op en neer. Af en toe even geplaagd door een arts met stift of een weegschaal. Maar daar kan je dan weer coole plaatjes van maken mam!!! Het zijn net TATTOO’S. Daar moet je stoer bij kijken!
‘S avonds nog heerlijk Nederland-Cameroen gekeken van het WK2010. Heerlijk zo’n WK zei Joran dan kan ik de hele tijd alle wedstrijden zien. De uitschakeling van Italie had hij ook al gezien en papa werd even snel geinformeerd over de soort goals en dat het wel een leuke wedstrijd was geweest. Vlak voor de wedstrijd werd voor de lol even een gokje gewaagd. Inzet? Niks maar wel leuk. Mama bleek het juist te hebben. 2-1. Joran had 2-0 en papa 3-1.
En nu lekker slapen onder de meegenomen dromenquilt. Heerlijk toch wat vertrouwds mee hebben. Morgen een belangrijke dag. Om 11:45 staat de operatie gepland. Laten we hopen dat we snel aan de beurt zijn! Zet hem op jongen!