Vrijdag 10 oktober is het zo ver. Dan zal Joran geopereerd gaan worden. Voor ons een nog onzeker gebeuren. Wanneer gebeurt het op die dag? Hoe lang duurt het? Hoe lang duurt het voor hij naar huis mag? en natuurlijk de vraag – Hoeveel pijn zal het doen?- Het zijn allemaal dingen die ons door het hoofd spelen.
Morgen zullen we hier meer duidelijkheid over gaan krijgen. Hij zal namelijk op donderdag 9 oktober voorbereid gaan worden op de operatie. Infuus plaatsen en waarschijnlijk veel praten met hem en de zusters/chirurg. Dan zal er een hoop voor ons allemaal duidelijk worden.
Vandaag was het moment om de klas van Joran verder te informeren. Erg leuke reacties van de kinderen. Vooral als je het over een skelet hebt. Dan leggen ze toch snel het verband met enge poppen en niet met de zo broodnodige botjes in je eigen lijf. Leuk om te zien. Er kwamen veel vragen over infuus, spuiten, bloed en pijn. Joran kon zich in de bloed vragen maar slecht verplaatsen. Het wit worden bij de dierenarts toen Bungy geopereerd was, was dus geen eenmalige gebeurtenis. Zal lekker worden als hij niet tegen bloed kan….gisteren avond zei meneer al dat hij dan maar niet op zijn hand moest spugen als hij misselijk werd na de operatie. We hebben toen smakelijk gelachen om de bakjes voor het spugen die ze in het ziekenhuis hebben. Zelfs mama deed alsof ze in zo’n bakje zat te spugen.
Morgen zal ik na het ziekenhuis weer wat berichten plaatsen en misschien wel wat foto’s.
Voor wie Joran een hart onder de riem wil steken is hier het adres van het ziekenhuis:
Onze Lieve Vrouwe Gasthuis
Joran Schaake
Afd A2
Postbus 95500
1090 HM Amsterdam
Tycho zal bij opa en oma logeren. Hij heeft er nu al zin in. De DS de knuffels liggen al klaar. Vanmiddag maken we de tas klaar en dan kan hij zo mee. Eerst gezellig met opa Jan en oma Annet. Tegen het weekend wisselt hij naar opa Wil en oma Marijke. Dat kwam beide opa’s en oma’s beter uit en Tycho vond het geweldig.
.